Adipex – Opinie, skutki, skład. Innowacja w odchudzaniu?

POSTED BY odchudzonie24 | Sie, 07, 2017 |
adipex

Adipex to jeden z bardziej znanych leków na odchudzanie, którego pojawienie się na rynku wzbudziło wiele kontrowersji. Produkt dostępny był na receptę, przepisywany przez lekarzy pacjentom z podwyższonym BMI. Osoby, które chciały skutecznie walczyć z otyłością, mogły liczyć na to, że Adipex im w tym pomoże. Jednak lek nie pozostał na rynku zbyt długo. Po szczegółowym zbadaniu skutków ubocznych, naukowcy zdecydowali, że jest zbyt niebezpieczny dla zdrowia, aby można go było stosować. Produkt w dalszym ciągu dostępny jest na czarnym rynku, jednak czy warto ryzykować zdrowie po to, aby zgubić kilka kilogramów? Przyjrzeliśmy się bliżej tej sprawie i oto, co możemy napisać na temat leku Adipex.

[zdjęcie]

Substancje czynne leku i ich działanie

Adipex to farmaceutyczna nazwa fenterminy, czyli związku narkotycznego, który pochodzi z rodziny fentylamin. Jak każda podobna substancja, fentermina silnie uzależnia, dlatego tolerancja organizmu na działanie leku staje się coraz większa i po kilku tygodniach stosowania trzeba zwiększyć jego dawkę, aby efekty dalej były widoczne. Mimo to lek został wprowadzony do sprzedaży, z ostrzeżeniem dla:

・ matek karmiących i kobiet w ciąży
・ osób z nadciśnieniem
・ osób, które mają problemy z krążeniem
・ uzależnionych od używek
・ osób z nadczynnością tarczycy

Adipex działał bardzo skutecznie poprzez hamowanie uczucia głodu i zmniejszenie łaknienia. W rezultacie osoby go stosujące nie podjadały i zmniejszały ilości spożywanego pożywienia. Oczywiście chudły bez problemu, waga spadała tak długo, aż organizm nie przyzwyczaił się do fenterminy, po czym zaczynały się problemy.

Skutki uboczne i efekty uzależnienia

Osoby, których organizm uzależnił się od fenterminy, pomimo stosowania dużych dawek leku, nie odczuwały rezultatów i zaczęły zwiększać dawki. Nie minęło wiele czasu, gdy zaczęły napływać skargi, dotyczące szkodliwego działania leku. Bóle i zawroty głowy, nudności, wymioty, biegunki, suchość w ustach, całkowity brak apetytu, a nawet groźniejsze: problemy z układem krążenia, układem nerwowym, problemy z sercem. Było tego na tyle dużo, że naukowcy zdecydowali iż Adipex jest zbyt szkodliwy dla zdrowia i postanowili wycofać go z powszechnej sprzedaży.

Wielu użytkowników leku nie zgadzało się z tą decyzją. W internecie pojawiało się mnóstwo opinii na temat Adipexu, a były one podzielone.

Różnorodne recenzje.

„ Super, działa jak nie wiem, schudłam już 7 kilo !”, „Najlepszy lek na odchudzanie, czegoś takiego jeszcze nie było”. „Ostrzegam przed tym lekiem, czułam się po nim bardzo źle.” „ Po stosowaniu Adipexu pogorszyło się moje zdrowie, nie polecam.”.

W internecie w dalszym ciągu krąży mnóstwo opinii o Adipexie, zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Zwolennicy leku wychwalali go pod niebiosa, natomiast przeciwnicy wymieniali wszelkie możliwe skutki uboczne. Ostatecznie nowi użytkownicy nie wiedzieli, co myśleć. I choć Adipex został wycofany ze sprzedaży, nie wszystkich to przekonało i w dalszym ciągu niektórzy kupują lek na czarnym rynku.

[zdjęcie]

Wycofanie Adipexu – koniec z szybkim odchudzaniem?

Takie pytanie zadawało sobie wiele osób, walczących z nadwagą. Ci, którzy postanowili nie zaprzestawać tej walki, zaczęli poszukiwać dobrej alternatywy dla Adipexu, czegoś, co działałoby równie skutecznie, było dostępne bez recepty i, co najważniejsze, bezpieczne dla zdrowia.

Od wielu naszych czytelniczek usłyszeliśmy opinię na tema środka odchudzającego Kaplanex. Jest to produkt, działający na kilku płaszczyznach, składający się z substancji aktywnych, stymulujących naturalne procesy organizmu, pobudzając trawienie i spalanie tkanki tłuszczowej. Oto kilka sprawdzonych zalet tego produktu:

・ przyspieszenie trawienia
・ pomoc w spalaniu tkanki tłuszczowej
・ ograniczenie wchłaniania i polepszone trawienie cukrów
・ cykliczne trawienie tłuszczów
・ hamowania wiązania substancji zbędnych
・ doskonała cena
・ dostępność bez recepty

Dlaczego uważamy, że Kaplanex to najlepsza alternatywa dla Adipexu? Ponieważ opinie użytkowników mówią same za siebie. Świetne efekty, brak skutków ubocznych. Przekonajcie się sami i zamówcie Kaplanex już teraz !

TAGS : adipex kaplanex lek odchudzanie opinie skutki
 • olka

  Ja uważam że trzeba ćwiczyć jeśli już nie po to żeby schudnąć to przynajmniej po to, aby się dobrze czuć. Tabletki można brać dodatkowo żeby polepszyć efekty, ale same tabletki nie zdziałają cudu.

 • Anonim

  olka @
  Niestety nie każdy z nas ma czas żeby ćwiczyć. Jako pracująca matka dwójki dzieci wiem, że znalezienie
  nawet pół godziny wolnego czasu często graniczy z cudem. Więc biorę tabletki i też chudnę.

 • mama

  Zgadzam się, nie zawsze jest czas na ćwiczenia, może jak ktoś nie pracuje albo nie ma dzieci. Sama
  stosuję Kaplanex i nawet bez ćwiczeń widzę efekty.

 • ul21

  Polecam kaplanex. Wystarczyło 5 tygodni kuracji i sylwetka na wesele znakomita ! Tabletki nie są drogie a naprawdę działają !

 • Anonim

  Fajnie wiedzieć o tym Kaplanexie. Kiedyś stosowałam Adipex no ale jak wycofali…chyba spróbuję Kaplanex, co mi szkodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.